Preču piegāde

Interneta veikals Jolly.lv piedāvā vienkāršu un ērtu iepirkšanos ar draudzīgām piegādes izmaksām - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo piegādes un apmaksas veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs Tevi informēsim e-pastā vai īsziņā par tālāko pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsi preci saņēmusi. Piegādi nodrošinām izmantojot Latvijā populārākos piegādes sniedzējus- DPD un Omniva pakomātu tīklus(EUR 2.99) vai arī kurjeru(EUR 6.99).

Preces saņemšana ar kurjeru piemērota, ja vēlies preci saņemt savās mājās. Preces piegāde ar kurjeru notiek 1 - 2 darba dienas pēc tam, kad Jolly.lv būs Tevi informējis, ka pasūtījums ir sagatavots. Tiklīdz prece būs nodota kurjeram, viņš ar Tevi sazināsies par piemērotāko piegādes laiku. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, lūgums, vizuāli novērtē preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Preces saņemšana pakomātā piemērota, ja nevēlies gaidīt kurjeru kādā konkrētā laikā, bet saņemt preci Tavā izvēlētajā pakomātā, kurš atrodas pēc iespējas tuvāk savai dzīves vietai. Kad pasūtījums tiks piegādāts pakomātā, Tu saņemsi īsziņu ar kodu kuru izmantosi lai saņemtu savu preci pakomātā. 

Lūgums, noformējot pasūtījumu, uzmanīgi pārbaudiet savus datus, lai pasūtījums veiksmīgi nonāktu pie Jums!