Preču piegāde

    Interneta veikals jolly.lv piedāvā vienkāršu un ērtu iepirkšanos ar draudzīgām piegādes izmaksām - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo piegādes un apmaksas veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs Jūs informēsim e-pastā vai īsziņā par tālāko Jūsu pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsiet preci saņēmuši. Piegādi nodrošinām izmantojot Latvijā populārākos piegādes sniedzējus- DPD un Omniva pakomātu tīklus vai arī DPD kurjeru.
   Preces saņemšana ar kurjeru piemērota, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces piegāde ar kurjeru notiek 1 - 2 darba dienas pēc tam, kad Jolly.lv būs Jūs informējis (pa tālruni, vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Tiklīdz prece būs nodota kurjeram, viņš ar Jums sazināsies par piemērotāko piegādes laiku. Pirms preces pieņemšanas un pavadzīmes parakstīšanas, lūgums, vizuāli novērtējiet preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē!
   Preces saņemšana pakomātā piemērota, ja nevēlaties gaidīt kurjeru kādā konkrētā laikā, bet saņemt preci Jūsu izvēlētajā pakomātā, kurš atrodas pēc iespējas tuvāk Jūsu dzīves vietai. Kad Jūsu pasūtījums tiks piegādāts pakomātā, Jūs saņemsiet īsziņu vai e-pastu par tālāko Jūsu pasūtījumu gaitu un to kā preci saņemt pakomātā. Prece no DPD Pickup pakomāta jāizņem septiņu kalendāro dienu laikā no īsziņas vai e-pasta saņemšanas brīža.

   !!! Lūgums, noformējot pasūtījumu, uzmanīgi pārbaudiet savus datus, lai pasūtījums veiksmīgi nonāktu pie Jums!