Par Jolly.lv

Mēs bieži esam sastapušās ar problēmu, ka jāpatērē milzum daudz laika staigājot pa lielveikaliem un meklējot to īsto, vienīgo somu, ko esam iecerējušas konkrētai dzīves situācijai. Pārcilājot desmitiem vienveidīgu somu, ar laiku saprotam, ka atšķiras tikai veikalu nosaukumi, bet somu klāsts ir viens un tas pats. Ja galu galā mūsu pacietība nepieviļ, tad beigu beigās atrodot piemērotāko somu, ļoti bieži saprotam, ka tās cena neatbilst gaidītajai un pēc šī pirkuma nākamo garderobes papildinājumu tik drīz nesagaidīt.

Tāpēc ar prieku un lepnumu vēlamies Jūs iepazīstināt ar mūsu ģimenes uzņēmumu - interneta veikalu Jolly.lv. Mūsu mērķis ir palīdzēt Jums, dārgās dāmas, atrast visu nepieciešamo vienā veikalā, par krietni zemākām cenām nekā lielveikalos, tā ietaupot Jūsu laiku un naudu. Mūsu piedāvājumā ir plašs somu un aksesuāru klāsts, katrai gaumei, vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu piedāvātā sieviešu somu, mugursomu u.c. veida produkcija tiek piegādāta no ārzemju ražotājiem un tā izceļas ar augstu kvalitāti, modernu dizainu kā arī ātru piegādi. Produktu klāstā mēs piedāvājam preces no tiem ražotājiem, kuru kvalitāti esam pašas pārbaudījušas. Iepirkšanās pie mums ir pavisam vienkārša, Jūs izvēlaties produktu, noformējiet pasūtījumu un par visu pārējo parūpēsimies mēs. Piegādi mēs piedāvājam ar Omnivas un DPD pakomātu starpniecību, jo tas ir lielisks veids, kā saņemt produktu pēc iespējas tuvāk Jūsu dzīves vietai. Tas nozīmē, ka Jums nav jādodas uz vienu konkrētu piegādes saņemšanas vietu, bet Jūs pati izvēlaties piemērotāko un tuvāko mājām.

Novēlam Tev patīkamu iepirkšanos interneta veikalā Jolly.lv!